Zespół

Kancelaria Adwokacka powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenie zawodowe adw. Natalii Gnat.

Adwokat Natalia Gnat jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Na tej samej uczelni ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

Wiedzę przydatną w pracy adwokata zdobywała także na Uniwersytecie w Liverpoolu, gdzie kształciła się z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i nowoczesnego marketingu.

Adwokat Natalia Gnat jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu od roku 2006. Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym i handlowym. Doradza Klientom w sprawach rozwodowych, odszkodowawczych, spadkowych, majątkowych, administracyjnych a także związanych z prawem pracy i budowlanym. Pomaga w windykacji należności.

Od lat prowadzi obsługę prawną przedsiębiorstw. Nadzoruje firmy pośredniczące w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej.

Zespół tworzą doświadczeni prawnicy i specjaliści z pokrewnych dziedzin. Jeśli wymaga tego charakter sprawy, kancelaria współpracuje z komornikami, doradcami podatkowymi i notariuszami.

Realizacja: GingerArt.pl